Vienam bērnam saslimstot ar Covid-19, uz nedēļu slēgts bērnudārzs “Ketes māja”

0 Komentāru
Vienam bērnam saslimstot ar Covid-19, uz nedēļu slēgts bērnudārzs “Ketes māja”
Attēlam ir ilustratīva nozīme. ()

Uz nedēļu aizvērts bērnudārzs “Ketes māja” Rīgā, ņemot vērā, ka sestdien vienam audzēknim apstiprināta inficēšanās ar Covid-19, aģentūrai LETA norādīja izglītības iestādē.

Bērnudārzā skaidroja, ka ceturtdien audzinātājas novēroja, ka viens bērns jutās izteikti piekusis un par to informēti viņa vecāki. Arī bērna mamma sajutusies slikti, tāpēc ģimene nodeva Covid-19 analīzes un sestdien pēcpusdienā atklājās, ka audzēknis ir inficējies ar Covid-19.

Lasi vēl: Covid-19 ierobežojumu seku mazināšanai NA rosina izmaksāt vienreizēju pabalstu ģimenēm ar bērniem

Pirmsskolas izglītības iestādē “Ketes māja” akcentēja, ka bērnudārza vadība sazinājās ar Slimību profilakses un kontroles centru un pieņēma lēmumu uz nedēļu aizvērt  bērnudārzu profilakses dēļ, lai pasargātu audzēkņus un darbiniekus no slimības tālākas izplatīšanas, “ja nu gadījumā kādā telpā vēl palicis kāds bacilis”.

Plānots, ka nākampirmdien, 15. februārī, bērnudārzs atsāks darbu.

Kā liecina informācija “Firmas.lv”, SIA “Ketes māja” ir dibināta 2009. gadā. 2019. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 368 043 eiro, kamēr peļņa bija 5414 eiro, turpretī vēl gadu iepriekš uzņēmuma apgrozījums bija 291 429 un peļņa – 5668 eiro.

Iepazīsties arī ar šo informāciju: Covid-19 izplatības karte: visvairāk jaunu saslimšanas gadījumu atklāti Rīgā un Daugavpilī

0 Komentāru