Komentāri
Vienā no svarīgākajām valsts preses konferencēm pazūd elektrība
Brīdinājuma zīme uz energosadales skapja. (Foto: Ieva Čīka/LETA)

Kuriozs atgadījums norisinājies, iespējams, vienā no svarīgākajām preses konferencēm Latvijas jaunāko laiko vēsturē, kurā  Valsts policijas Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Grišins informē par jaunumiem Zolitūdes izmeklēšanas lietā. Tā gan sākas ar nelielu nokavēšanos, jo Valsts policijas iecirknī, Čiekurkalna līnijā 1, k-4, pazuda elektrība.

Šodien, pēc vairāk nekā gada, kad 2013. gada 24. novembrī virs vairākiem desmitiem cilvēku sagruva Maxima ēkas jumts, paņemot sev līdzi 54 cilvēku dzīvības, beidzot tika paziņoti aizdomās turamie. Pagaidām apcietinājumi piemēroti diviem cilvēkiem – būvinženierim Ivaram Sergetam un Zolitūdes projekta būvekspertīzes veicējam Andrim Gulbim. Turpmākai informācijai seko līdzi šeit!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl