2 komentāri
“Viena no centrālajām ielām drīzāk atgādina sādžu Tālajos Austrumos” – dabas draugi vaicā, kur palikuši Ušakova solītie koki?

“Pirms šogad notikušajām vēlēšanām Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs rīdziniekiem solīja, ka Kr. Barona iela kļūs par zaļāko Rīgas ielu un tajā tiks iestādīti vairāk nekā 100 koku,” atgādina organizācijas “Pilsēta cilvēkiem” pārstāvji, kas publicējuši attēlus, kā patlaban izskatās viena no centrālajām galvaspilsētas ielām, salīdzinot to ar sādžu Tālajos Austrumos.

 

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Pilsēta cilvēkiem

Pavasarī koki tika stādīti, bet liela daļa koku apdobju tā arī palika tukšas. Iestājoties slapjākam laikam, tukšās koku apdobes, kur iestādīti zemi zariņi, izbraukājuši autovadītāji un viena no galvaspilsētas centrālajām ielām drīzāk atgādina sādžu Tālajos Austrumos.

Vaicājām Rīgas domes Vides pārvaldei, kāpēc koku apdobes ir tik bēdīgā paskatā un kāpēc ielā tā arī nav iestādīti 100 koki, uz ko saņēmām skopu atbildi, ka krūmu stādījumi vairākkārtīgi tika izbraukāti, tāpēc to atjaunošana ir nelietderīga.

 

 

Kopumā šogad Kr. Barona ielā iestādīts 51 jauns koks. Aplūko fotogrāfijās, kā izskatās Kr. Barona ielas koku apdobes.

TOP komentāri

 • Anete
  +3 +3 0

  Anete

  Bet solīja taču kokus nevis krūmus. Protams, ka krūmua izbraukās,bet kur palika nauda, kas bija plānota koku stādījumiem?
 • Sandra (san)
  +1 +1 0

  Sandra (san)

  Vai tad iela nav zaļa - cilvēki kas pa to pārvietojās paliek zaļi aiz dusmām!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl