2 komentāri
“Viena no centrālajām ielām drīzāk atgādina sādžu Tālajos Austrumos” – dabas draugi vaicā, kur palikuši Ušakova solītie koki?

“Pirms šogad notikušajām vēlēšanām Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs rīdziniekiem solīja, ka Kr. Barona iela kļūs par zaļāko Rīgas ielu un tajā tiks iestādīti vairāk nekā 100 koku,” atgādina organizācijas “Pilsēta cilvēkiem” pārstāvji, kas publicējuši attēlus, kā patlaban izskatās viena no centrālajām galvaspilsētas ielām, salīdzinot to ar sādžu Tālajos Austrumos.

 

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Pilsēta cilvēkiem

Pavasarī koki tika stādīti, bet liela daļa koku apdobju tā arī palika tukšas. Iestājoties slapjākam laikam, tukšās koku apdobes, kur iestādīti zemi zariņi, izbraukājuši autovadītāji un viena no galvaspilsētas centrālajām ielām drīzāk atgādina sādžu Tālajos Austrumos.

Vaicājām Rīgas domes Vides pārvaldei, kāpēc koku apdobes ir tik bēdīgā paskatā un kāpēc ielā tā arī nav iestādīti 100 koki, uz ko saņēmām skopu atbildi, ka krūmu stādījumi vairākkārtīgi tika izbraukāti, tāpēc to atjaunošana ir nelietderīga.

 

 

Kopumā šogad Kr. Barona ielā iestādīts 51 jauns koks. Aplūko fotogrāfijās, kā izskatās Kr. Barona ielas koku apdobes.

TOP komentāri

 • Anete
  +3 +3 0

  Anete

  Bet solīja taču kokus nevis krūmus. Protams, ka krūmua izbraukās,bet kur palika nauda, kas bija plānota koku stādījumiem?
 • Sandra (san)
  +1 +1 0

  Sandra (san)

  Vai tad iela nav zaļa - cilvēki kas pa to pārvietojās paliek zaļi aiz dusmām!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl