Viena kaimiņa remonts – citu kaimiņu galvassāpes

0 Komentāru
Viena kaimiņa remonts – citu kaimiņu galvassāpes
FOTO: LETA

Jums šķiet, ka kaimiņš, kurš dzīvoklī nodibinājis rokgrupu, ir slikts? Ieriķu ielas iedzīvotāji domā, ka vissliktākais kaimiņš ir tas, kurš izlēmis ķerties pie remonta. Ar LNT raidījumu Degpunktā sazinājās skatītāja Maija, kura jau pusotru mēnesi nespēj mierīgi dzīvot.

Maija stāsta, ka viss sācies oktobra sākumā, viņa atgriezusies mājās pēc operācijas. Tik ļoti gaidītās atpūtas vietā saņēmusi pamatīgu troksni. Sieviete saka, – visi te ik pa laikam remontējuši dzīvokļus, taču kaut ko tādu vēl nav gadījies piedzīvot.

Trokšņošana sākoties priekšpusdienā un beidzoties ap sešiem vakarā, jā, it kā darba laikā, taču māja ir pilna ar veciem cilvēkiem un cilvēkiem ar maziem bērniem, kuriem notiekošajā jānoklausās.

Pa māju sākušas klīst runas, ka kaimiņu remonts iekļauj arī pamatīgas pārmaiņas dzīvokļa plānojumā. Tur, kur tagad ir virtuve, būšot tualete, un tur, kuri ir tualete – virtuve. Cilvēki ne par velti ir panikā. Šādas izmaiņas var ietekmēt situāciju viņu dzīvokļos.

Maijas vannasistabā no griestiem jau sākušas birt kaut kādas dīvainas atlūzas, un sieviete baidās, ka tie varētu sabrukt vispār.

Apsaimniekotājs apliecina, ka trokšņošanas atļauju ir izsniedzis, bet būvvalde ziņo, ka dzīvokļa rekonstrukcijas projekts ir saskaņots. Jebkurā gadījumā šodien, pamatojoties uz iedzīvotāju iesniegumu, uz turieni esot devies arī būvinspektors, lai visu kārtīgi pārbaudītu.

Vairāk skatieties pievienotajā video.

0 Komentāru