Viena kaimiņa remonts – citu kaimiņu galvassāpes

Komentāri

Jums šķiet, ka kaimiņš, kurš dzīvoklī nodibinājis rokgrupu, ir slikts? Ieriķu ielas iedzīvotāji domā, ka vissliktākais kaimiņš ir tas, kurš izlēmis ķerties pie remonta. Ar LNT raidījumu Degpunktā sazinājās skatītāja Maija, kura jau pusotru mēnesi nespēj mierīgi dzīvot.

Maija stāsta, ka viss sācies oktobra sākumā, viņa atgriezusies mājās pēc operācijas. Tik ļoti gaidītās atpūtas vietā saņēmusi pamatīgu troksni. Sieviete saka, – visi te ik pa laikam remontējuši dzīvokļus, taču kaut ko tādu vēl nav gadījies piedzīvot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Trokšņošana sākoties priekšpusdienā un beidzoties ap sešiem vakarā, jā, it kā darba laikā, taču māja ir pilna ar veciem cilvēkiem un cilvēkiem ar maziem bērniem, kuriem notiekošajā jānoklausās.

Pa māju sākušas klīst runas, ka kaimiņu remonts iekļauj arī pamatīgas pārmaiņas dzīvokļa plānojumā. Tur, kur tagad ir virtuve, būšot tualete, un tur, kuri ir tualete – virtuve. Cilvēki ne par velti ir panikā. Šādas izmaiņas var ietekmēt situāciju viņu dzīvokļos.

Maijas vannasistabā no griestiem jau sākušas birt kaut kādas dīvainas atlūzas, un sieviete baidās, ka tie varētu sabrukt vispār.

Apsaimniekotājs apliecina, ka trokšņošanas atļauju ir izsniedzis, bet būvvalde ziņo, ka dzīvokļa rekonstrukcijas projekts ir saskaņots. Jebkurā gadījumā šodien, pamatojoties uz iedzīvotāju iesniegumu, uz turieni esot devies arī būvinspektors, lai visu kārtīgi pārbaudītu.

Vairāk skatieties pievienotajā video.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl