Viena jaunā policistu formas tērpa komplekta izgatavošana izmaksātu aptuveni 1500 eiro

72 komentāri

Policistiem būs jauni formas tērpi. Līdzīgi kā Latvijas olimpiešu tērpi, arī policistu jaunās formas būs veidotas no mūsdienīgiem materiāliem un papildinātas ar tautiskiem elementiem. 

Līdzšinējie tērpi tika izstrādāti un radīti vēl pirms vairāk nekā 20 gadiem – tie ir novecojuši gan vizuāli, gan arī pielietoto materiālu ziņā. Pielaikojot jaunā parauga formu, paši policisti atzīst, ka tās ir ļoti ērtas, siltas un praktiskas. To dizains izstrādāts pēc daudzslāņu principa, savstarpēji papildinot komponentu materiālus un tehnoloģijas, kas paaugstina funkcionalitāti un tērpa ilgtspēju.

Formas lietoti augstas redzamības krāsu materiāli. Krāsu salikums izstrādāts, ņemot vērā vizuālu saderību ar policijas auto jauno trafarējumu. 

Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis norāda: “Nevar salīdzināt ar to, kas ir bijis, – ērtības, funkcionalitātes un izskata ziņā, jo mums ir svarīgi, lai mēs būtu redzami – redzot šādu, spilgtu policistu, iespējams, tiks novērsti likumpārkāpumi.”

Viena jaunā formastērpa komplekta izgatavošana izmaksātu aptuveni 1500 eiro. Tos ieviesīs pakāpeniski un paredzams, ka pēc gada valsts 101 gada jubilejas militārajā parādē policisti soļos jaunajos tērpos.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl