Komentāri
Viena diena policijas talismana Bebra Bruno ādā: Kaķis! Ķeriet kaķi!
Foto: Toms Sadovskis, Valsts policija

XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos kārtību uzrauga arī Valsts policijas talismani – Runcis Rūdis un Bebrs Bruno. Bebra ādā uz brīdi iejutās arī Valsts policijas runasvīrs Toms Sadovskis, kurš dalās ar saviem iespaidiem un novērojumiem “no bebra skatpunkta”.

“Bērni ir lieliski, patiesi, neparedzami, un daži no viņiem ir īsteni razbainieki. Šo darba dienu noteikti atcerēšos ar smaidu,” stāsta T. Sadovskis. Viņš portālam Skaties.lv pauž, ka abi Valsts policijas talismani – Bebrs Bruno un Runcis Rūdis – strādā visu Dziesmu un deju svētku laiku. Taču lielākais darbs abiem būs noslēguma koncertā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā stāsta T. Sadovskis, iejūtoties bebra lomā, viņam nācies arī uzdziedāt un uzdejot kopā ar bērniem:

“Četri puisīši sastājas ap mani puslokā un sāka uzdod dažādus jautājumus. Viens no viņiem kautrīgi un klusām saka, ka gribot kaut ko uzdziedāt. Lai iedrošinātu pārējos uz dziedāšanu, es skaļi aicinu četrotni kaut ko uzdziedāt. Tajā brīdī desmit gadus veco zēnu kvartets paceļ rokas gaisā un sāk dziedāt – “Ballējam neguļam, ballējam neguļam, ballējam neguļam, ballējam neguļam, ballējam neguļam, ballējam neguļam, kurinām, kurinām, līdz rītam izturam!” Arī es pacēlu rokas gaisā un dejoju līdzi. Ko citu man bija darīt..?”

Bebram Bruno nākas rēķināties arī ar to, ka bērni vēlas viņu samīļot. “Visi svētku dalībnieki jau sastājušies stadionā savās vietās, tādēļ jūtu, ka uz laiku varu atpūsties. Tūliņ kāpšu mašīnā, kad aiz muguras sadzirdu skaļu dipoņu – aptuveni 30 aizkavējušies dalībnieki skrien manā virzienā. Izrādās viņi neskrien uz stadionu – viņi grib samīļot, aptaustīt un citādos veidos pieskarties Bebram. Protams, arī foto tiek uztaisīts,” stāsta T. Sadovskis.

Bērnu izsaukumi Bebram Bruno:

— Skat! Ments ar lielu galvu!
— Re, Bebrs Bruno!
— Čau, Lāci!
— Bērni, paskatieties, re kur, brūns mikimauss iet!
— Kaķis! Ķeriet kaķi!
— Eu, ķēms! Apstājies! Manai meitai vajag bildi!

Asprātīgākie bērnu jautājumi:

— Ko tu ēd?
— Tu skaties caur muti vai caur acīm?
— Kā sauc tavus vecākus?
— Cik Tev gadu?
— Tev ir pistole?
— Tu vari man nograuzt kāju?
— Kāpēc tev ir mīksti zobi?

Mīļums pāri visam!

“Bija arī daži ļoti mīļi bērni, piemēram, divas meitenes apskāva katra savu Bebra kāju, maigi pieglaudās un saldās balstiņās teica – tu esi tik mīļš! Kājas viņas atlaida tikai pēc pāris minūtēm, kad audzinātājas aicināja steigties uz koncertu,” raksta Valsts policijas runasvīrs.

Vissirsnīgākā T. Sadovskim šķita meitenīte, kas pienāca klāt un čiepstošā balstiņā lūdza viņu arestēt:

— Bruno, arestēsi mani?
— Kādēļ?
— Lai man nebūtu jādejo.
— Bet dejot taču ir tik forši! Varbūt tagad jūties nogurusi, bet, tiklīdz sāksi dejot, tu būsi priecīga!
— Man riebjas dejot, pikti iečiepstējās mazā meitenīte un piesita kāju pie zemes.

Skaties foto!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl