Viena cietumnieka uzturēšana Latvijai dienā izmaksā 27 eiro; pusdienas – 1,6 eiro

3 komentāri

Latvijā viena cietumnieka uzturēšana dienā valstij izmaksā 27 eiro, un, piemēram, ēdināšana dienā veido 1,6 eiro izmaksas, intervijā raidījumā 900 Sekundes pauda Ieslodzījuma vietu pārvaldes priekšniece Ilona Spure.

Tāpat Latvijā mainās ieslodzīto nacionālais sastāvs – šobrīd Latvijas cietumos ir 189 ārvalstu ieslodzīto, no kuriem liela daļa ir no Vjetnamas un Irākas – cilvēki, kuri nelegāli ieceļojuši Latvijā.

Kopumā šobrīd cietumos atrodas vairāk nekā četri tūkstoši ieslodzīto. Viena gada laikā cietumnieku skaits Latvijā ir samazinājies par 400 cilvēku. Tas ir noticis Krimināllikuma grozījumu dēļ.

Patlaban Latvijā uz mūžu ir notiesātas 64 personas, un spriedumu joprojām gaida 1,3 tūkstoši apcietināto. Savukārt ar Latvijas valsti starptautiskajās tiesās tiesājas trīs esošie vai bijušie ieslodzītie.

Skaties video:

TOP komentāri

 • acīte
  +1 +1 0

  acīte

  Tad,lūk, kā tie mūsu nodokļi tērējas.Cik nelietderīgi, pilnīgi nekam, slepkavām, izvarotājiem un svešiem cilvēkiem no visas pasaules, bet ne mums pašiem,mūsu bērniem un veciem cilvēkiem.
 • Agnese
  +1 +1 0

  Agnese

  Nu un ko tad tā LV sūdzas lai liek pie darba un atpelna savu uzturēšanos "viesnīcā"
 • puskiegelis
  0 0 0

  puskiegelis

  Nu re .sanemu pensiju.2.7 eiro dienaa. cietumaa 27. Kuru pirmo slakteet lai tur noklut?

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl