Vidzemnieki prezidenta krēslā labprāt vēlētos redzēt Vējoni

Komentāri

Daudzi šodien satiktie vidzemnieki atzīst, ka prezidenta krēslā labprāt vēlētos redzēt savu novadnieku Raimondu Vējoni. Taču arī pārējie kandidāti esot gana cienīgi, lai sēstos valsts prezidenta krēslā. Daudzi aptaujātie uzskata, ka prezidentam būtu jābūt jaunam cilvēkam ar labu izglītību un labām svešvalodas zināšanām.

Vairāki Madonā aptaujātie iedzīvotāji ir izteikušies, ka balsojuši dažādās aptaujās par kādu no izvirzītajiem prezidenta amata kandidātiem. Vai deputāti iedzīvotāju vēlmes ņems vērā rītdienas balsojumā – par to pārliecība nav.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iedzīvotāji domā, ka viņu viedokli Saeimas deputāti vērā neņems. Turklāt, prezidentu, visticamāk izraudzīsies aizkulišu sarunās.

Vai iedzīvotāju prognozes būs izrādījušās patiesas, to apliecinās rītdienas notikumi Saeimā. Vairums tomēr cer, ka jau rīt Latvijā tiks nosaukts nākamā valsts prezidenta vārds.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl