Vidzemē dzīvo viscītīgākie atkritumu šķirotāji, liecina jaunākie dati

Komentāri

Jauna aptauja liecina, ka esam kļuvuši apzinīgāki vides jautājumos. Situācija atkritumu šķirošanā Latvijā būtiski uzlabojusies – nu jau 45% iedzīvotāju nevajadzīgās lietas vairs nemet visas vienā konteinerā, bet izvēlas atkritumus dalīt, lai padarītu iespējamu to pārstrādi. Taču joprojām liela problēma ir šķirošanas konteineru nepieejamība, īpaši Rīgā.

Pirms diviem gadiem atkritumus šķiroja 36% iedzīvotāju, šogad tie jau ir 45% jeb aptuveni 900 tūkst. iedzīvotāju. Vienlaikus aptauja liecina, ka daudz vairāk cilvēku pauduši gatavību šķirot, ja vien būtu nodrošināta šāda iespēja. Aizvien retāk kā iemeslu nešķirošanai cilvēki minējuši slinkumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Čaklākās šķirotājas ir gados jaunas sievietes un pensionāri. Tikmēr no reģioniem priekšgalā izvirzījusies Vidzeme.

Video

 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl