VIDEO! Vēl 24. decembrī lielveikalos drūzma, stāvvietas pilnas

Komentāri

Ziemassvētki ir īpašs laiks. Steiga ir rimusi un cilvēki pulcējas pie ģimenes galda, svētku noskaņa šodien valda ikvienā mājā. Tomēr lai sarūpētu svētku mielastu un dāvanas, daudziem diena bijusi trauksmaina.

To apliecina rosība tirdzniecības centros, lielveikalos un tirgū. Cilvēki devās iegādāties pēdējās dāvanas un pārtikas produktus svētku mielastam. Dzestrais vējš un slapjās ielas neliecina par gada nogali. Arī daudzi iedzīvotāji atzīst, ka sniega trūkums svētku sajūtu mazina, tomēr tas nav šķērslis gatavojoties svinībām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šodien, 24.decembrī, daudzi pirka dāvanas un produktus svētku galdam. Autostāvvietās pie lielveikaliem, atrast brīvu vietu automašīnai nebija viegli.

Senajiem latviešiem Ziemassvētki bijuši arī auglības svētki, tāpēc pēc tradīcijām, Ziemassvētku vakarā uz galda jābūt 12 ēdieniem. Tomēr priekšstats par tradicionālo Ziemassvētku mielastu ir atšķirīgs un katra ģimene to veido balstoties uz savu, savu vecāku vai vecvecāku pieredzi.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl