VIDEO! Vēl 24. decembrī lielveikalos drūzma, stāvvietas pilnas

Komentāri

Ziemassvētki ir īpašs laiks. Steiga ir rimusi un cilvēki pulcējas pie ģimenes galda, svētku noskaņa šodien valda ikvienā mājā. Tomēr lai sarūpētu svētku mielastu un dāvanas, daudziem diena bijusi trauksmaina.

To apliecina rosība tirdzniecības centros, lielveikalos un tirgū. Cilvēki devās iegādāties pēdējās dāvanas un pārtikas produktus svētku mielastam. Dzestrais vējš un slapjās ielas neliecina par gada nogali. Arī daudzi iedzīvotāji atzīst, ka sniega trūkums svētku sajūtu mazina, tomēr tas nav šķērslis gatavojoties svinībām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šodien, 24.decembrī, daudzi pirka dāvanas un produktus svētku galdam. Autostāvvietās pie lielveikaliem, atrast brīvu vietu automašīnai nebija viegli.

Senajiem latviešiem Ziemassvētki bijuši arī auglības svētki, tāpēc pēc tradīcijām, Ziemassvētku vakarā uz galda jābūt 12 ēdieniem. Tomēr priekšstats par tradicionālo Ziemassvētku mielastu ir atšķirīgs un katra ģimene to veido balstoties uz savu, savu vecāku vai vecvecāku pieredzi.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl