VIDEO: Vējonis viesojas Apvienotajos Arābu Emirātos

3 komentāri

Latvijas prezidenta Raimonda Vējoņa vizītes ietvaros Latvijas un Apvienoto Arābu Emirātu amatpersonas ir parakstījušas Saprašanās memorandu par pārtikas produkcijas sertificēšanu.

Tas pavērs plašākas praktiskās iespējas Latvijā ražotajiem pārtikas produktiem nonākt apvienotajos arābu emirātos un citur Persijas Līča reģionā. Starptautiskajā pārtikas izstādē “Gulfood 2017” Dubaijā, Latvijas stenda atklāšanā piedalījās arī Raimonds Vējonis.

Viņš pauda prieku par izstādes kuplo apmeklētāju skaitu un lielo interesi, kas dodot pārliecību, ka preču eksportam uz šo reģionu ir liels potenciāls.

Raimonds Vējonis

Raimonds Vējonis

Valsts prezidents

Emirāti ir valsts, kurā vairāk nekā 85% lauksaimniecības produkcijas tiek importēta. Tātad mums ir iespēja šajā tirgū ieiet un ir jāveido ne tikai politiskie, bet arī ekonomiskie kontakti. Un šīs vizītes laikā uzņēmēji, es ļoti ceru, nodibinās šos nepieciešamos kontaktus.

Vizītē Apvienotajos Arābu Emirātos Vējoni pavada zemkopības, ekonomikas un satiksmes ministri, kā arī plaša uzņēmēju delegācija.

TOP komentāri

 • Dzika
  +9 +9 0

  Dzika

  Pasi savu Latvijas ekonomiku izputinajusi, turpina putinat vel palikuso mazuminu un tagad vazajas apkart, meklejot kaut kadus ekonomiskos kontaktus...
 • Pēteris
  +5 +5 0

  Pēteris

  Ko var Vējonis braukt un piedāvāt? Pāris kartupeļu maisus? Tur taču ir masas, vajag ešeloniem ko tirgot, nevis desmit šprotu bundžu piedāvāt. Ko var vazāties pa pasauli un smīdināt to? Lielražotāji...........
 • andritis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl