VIDEO: vai turpmāk Baltijas lielākie koncerti notiks Lucavsalā?

Komentāri

Nākamvasar Lucavsala Rīgā piedzīvos vērienīgus koncertus, kuros izklaidēsies līdz pat 30 tūkstošiem apmeklētāju. Pasākumu organizatori norāda, ka Lucavsala sniedz iespēju rīkot pasaules līmeņa koncertus, kas spēj veiksmīgi konkurēt ar Tallinu un Viļņu.

Skaļi, enerģiski rokkoncerti sapurinās Lucavsalu Rīgā. Paredzēts, ka “Foo Fighters” un “Red Hot Chili Peppers” koncertos pulcēsies līdz pat 30 000 apmeklētāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ekrānuzņēmumi

Šie koncerti Rīgā nebūtu notikuši, ja nebūtu Lucavsalas, norāda koncertu rīkotāju pārstāve Brigita Rozenbrika.

Brigita Rozenbrika, koncertaģentūras FBI direktore

Tā mums dod iespēju rīkot liela mēroga koncertus, tādā veidā konkurēt ar Tallinu un Viļņu.

Otra iespējamā vieta – Mežaparka estrāde – vasarā tiks rekonstruēta, tāpēc vienīgā iespēja ir Lucavsala. Lucavsalā ir jābūvē žogs, nav plašu telpu, tas rada papildu izmaksas, taču šai vietai ir arī priekšrocības.

Šis ir “Foo Fighters” un “Red Hot Chili Peppers” koncerta vietas plāns. Atšķirībā no Mežaparka estrādes Lucavsalas izmantošana koncertu rīkotājiem ir par brīvu, Rīgas domei īre nav jāmaksā. Tāpat tur ir pietiekami daudz vietas, kur izvērsties, un ir ērta piekļuve.

Brigita Rozenbrika, koncertaģentūras FBI direktore

Lucavsala ir gana plaša teritorija, lai ērti izvietotu gan apmeklētāju zonu, gan arī ēdināšanas zonu, gan arī lai ierīkotu autostāvvietas. Vēl arī labi, ka Lucavsala ir pieejama, beigu galā var arī kājām atnākt no centra un arī ar sabiedrisko.

Iepriekš Lucavsalā jau ir notikuši lieli pasākumi – festivāls “Kubana”. Toreiz bija sūdzības par troksni no citas pašvaldības, vairākus kilometrus attālās Mārupes.

Rīgas domes izpilddirektors norāda, ka, strādājot ar profesionāliem skaņas speciālistiem, problēmu ir iespējams samazināt līdz minimumam.

Juris Radzēvičs, RD izpilddirektors

Lai gan pasākums notiek vienā vietā, bet sūdzības saņemam no citas vietas, tas tikai liecina, ka kaut kas nav pārdomāts, nostrādājot tās lietas, es domāju, ka sūdzību būs mazāk.

Lucavsalā ir arī nesen pievilkta papildu elektrības padeve, taču pagaidām nav zināms, vai tā būs pietiekama vērienīgajiem nākamās vasaras koncertiem. Taču, ja vajadzēs, tad nākotnē ir iespējams veikt uzlabojumus.

Netālu no koncerta vietas ir privāta teritorija, kur teorētiski iespējama daudzstāvu apbūve. Tāpēc tālākā nākotnē nav iespējams prognozēt, ka Lucavsala būs Rīgas brīvdabas pasākumu vieta. Taču tuvākajā nākotnē nekādu šķēršļu koncertiem nav.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl