VIDEO: vai Latvijas simtgades svinības būs visas tautas svētki?

Komentāri

Svinības, kas nebeidzas dažu stundu laikā, bet ilgst vairāku gadu garumā. Un tajās ielūgts ikviens. Jau tūdaļ tiks dots starta signāls Latvijas simtgades svinēšanai. Svētku cēliena priekšvakarā vienkopus pulcējās grandiozā pasākuma radošā komanda, lai vēl saliktu pēdējos punktus uz “i”.

Vai simtgades svinības būs visas tautas svētki, būs atkarīgs tikai no mums pašiem. Tāpēc ikviens ir aicināts aktīvi iesaistīties un līdzdarboties. Šādi vārdi svētku cēliena priekšvakarā izskanēja Rīgas pilī, kur bija sanākuši visi tie, kas atrodas centrālajā asī simtgades svinību sagatavošanā un nodrošināšanā.

Foto

Lai saliktu kopā simtgades svinību ietvaru, liels darbs ir bijis veikts jau aptuveni divu gadu garumā. Nu pasākumu programma ir gatava. Ikviens ar to var iepazīties digitālajā kalendārā. Lai svētkus varētu baudīt kvalitatīvus, efektīvus un interesantus, šodien vēl tika pārrunātas pēdējās detaļas, jo, lai arī dažādi simtgades ieskaņas pasākumi jau notiek, oficiālais starta signāls plašajai Latvijas simtgades svinēšanai gada garumā tiks dots jau pēc mēneša.

Plašāk – LNT Ziņu sižetā!

Lasi vēl