VIDEO: uzzini, kādas privilēģijas piešķirtas Rīdzinieka kartes īpašniekiem!

4 komentāri
VIDEO: uzzini, kādas privilēģijas piešķirtas Rīdzinieka kartes īpašniekiem!
LETA

No 1. jūlija Rīdzinieka kartes lietotājiem piešķirtas dažādas privilēģijas – izdevīgāki braucieni pilsētas sabiedriskajā transportā, kā arī atlaides Rīgas satiksme autostāvvietās.

Līdz šim rīdzinieki par 1,15 eiro varēja nopirkt viena brauciena biļeti sabiedriskajā transportā. No šodienas Rīdzinieka kartes lietotājiem dotas jaunas iespējas. Par to pašu cenu tagad ir nopērkama laika biļete, ar ko vienu stundu ir iespējams braukt, pārsēžoties neierobežotu reižu skaitu.

Aptaujātie pasažieri šādas izmaiņas vērtē pozitīvi.

Ar šo soli pašvaldība lēmusi dot priekšrocības rīdziniekiem, kas ir galvenie nodokļu maksātāji pilsētai.

Video

Studentiem stundas brauciens izmaksās vēl lētāk – 30 centus, bet pensionāriem – 60 centus. Iedzīvotājiem, kuriem nav Rīdzinieka kartes stundas biļete ir divas reizes dārgāka – 2,3 eiro.

No šodienas Rīdzinieka karti var iegādāties ikviens Latvijas iedzīvotājs, neatkarīgi no deklarētās dzīvesvietas, cena gan ir iespaidīga – 775 eiro.

Pierīgas iedzīvotāji, kuri strādā galvaspilsētā atzīst, ka piedāvājums nav tik vilinošs, lai būtu vēlme šķirties no tik lielas naudas.

Rīdzinieku kartes īpašniekiem vēl tiek dota iespēja iegādāties arī piecu dienu biļeti sabiedriskajā transportā, bet rīdziniekiem autovadītājiem par 20% mazāk jāmaksā Rīgas satiksmes autostāvvietās.

4 komentāri