46 komentāri

Skaties.lv  speciālkorespondents Urmass Kanāls vakar devās lauku pētījumā, lai portāla lasītājiem vēstītu par būtisko vēlēšanu sakarā, proti, kā politiķi un viņu atbalstītāji sagaida vēlēšanu rezultātus. Urmass apciemoja arī Saskaņas ballīti un gandrīz sakašķējās ar Rīgas mēru Nilu Ušakovu. 

”Kāpēc Jūs grūstāties,” Urmass jautā Nilam Ušakovam brīdī, kad viņš ir iedziļinājies uz skatuves notiekošajā. ”Tāpēc, ka Jūs man traucējat skatīties,” atcirta Nils Ušakovs un, uzmetot aukstu acu skatienu Urmasam, devās skatuves virzienā, lai teiktu uzrunu. Urmass gan nav pliku roku ņemams un pakratīja Ušakovam pirkstu: “Ja Jūs te grūstīsities, es izsaukšu policiju!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Noskaties video un uzzini vairāk par Urmasa un Ušakova vārdu apmaiņu un Rīgas mēra uzrunu saviem atbalstītajiem!

Foto: “Saskaņas” pēcvēlēšanu ballīte

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl