46 komentāri

Skaties.lv  speciālkorespondents Urmass Kanāls vakar devās lauku pētījumā, lai portāla lasītājiem vēstītu par būtisko vēlēšanu sakarā, proti, kā politiķi un viņu atbalstītāji sagaida vēlēšanu rezultātus. Urmass apciemoja arī Saskaņas ballīti un gandrīz sakašķējās ar Rīgas mēru Nilu Ušakovu. 

”Kāpēc Jūs grūstāties,” Urmass jautā Nilam Ušakovam brīdī, kad viņš ir iedziļinājies uz skatuves notiekošajā. ”Tāpēc, ka Jūs man traucējat skatīties,” atcirta Nils Ušakovs un, uzmetot aukstu acu skatienu Urmasam, devās skatuves virzienā, lai teiktu uzrunu. Urmass gan nav pliku roku ņemams un pakratīja Ušakovam pirkstu: “Ja Jūs te grūstīsities, es izsaukšu policiju!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Noskaties video un uzzini vairāk par Urmasa un Ušakova vārdu apmaiņu un Rīgas mēra uzrunu saviem atbalstītajiem!

Foto: “Saskaņas” pēcvēlēšanu ballīte

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl