8 komentāri

“Es ceru vairs šeit, šajā palātā, vairs neatgriezties,” – Austris Augusts 27. decembrī, pēc 26 dienām, devās prom no slimnīcas Tartu, kur viņam veiksmīgi tika veikta aknu transplantācija.

“Man patīk! Man tiešām patīk! Tik svaigs gaiss pēc tik ilga laika – es biju domājis, ka man apreibs galva, bet nē – man nav noreibusi galva,” saka Austris, izbaudot svaigu gaisu pēc vairākām nedēļām, kas pavadītas slimnīcas palātā. “Beidzot es esmu ārā! Beidzot es varu iet ārā! Cik forši!” priecājas Austris.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Austris ir aktīvs videoblogeris un itin bieži savā Youtube kanālā pastāsta draugiem un citiem atbalstītājiem, kā viņam sokas pēc pārciestās aknu transplantācijas. Atgādināsim, ka tā tika veikta Tartu Universitātes klīnikā.

Video!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl