8 komentāri

“Es ceru vairs šeit, šajā palātā, vairs neatgriezties,” – Austris Augusts 27. decembrī, pēc 26 dienām, devās prom no slimnīcas Tartu, kur viņam veiksmīgi tika veikta aknu transplantācija.

“Man patīk! Man tiešām patīk! Tik svaigs gaiss pēc tik ilga laika – es biju domājis, ka man apreibs galva, bet nē – man nav noreibusi galva,” saka Austris, izbaudot svaigu gaisu pēc vairākām nedēļām, kas pavadītas slimnīcas palātā. “Beidzot es esmu ārā! Beidzot es varu iet ārā! Cik forši!” priecājas Austris.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Austris ir aktīvs videoblogeris un itin bieži savā Youtube kanālā pastāsta draugiem un citiem atbalstītājiem, kā viņam sokas pēc pārciestās aknu transplantācijas. Atgādināsim, ka tā tika veikta Tartu Universitātes klīnikā.

Video!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl