Komentāri

Krišjāņa Barona ielas remontdarbus tika solīts pabeigt līdz šodienai, 10. oktobrim. Kā sola Rīgas domes Satiksmes departamenta direktora pienākumu izpildītājs Emīls Jarkins, tas arī līdz dienas beigām tikšot izdarīts. Tiesa gan, vēl aizvien ielā rosās remontstrādnieki.

Vērienīgie remondarbi Kr. Barona ielā sākās jau pagājušajā gadā. Patlaban strādnieki vēl turpina darbus, un bruģis tika likts pat četros naktī, ziņo 900 sekundes.

“Līdz dienas beigām 99,9% no darbiem tiks pabeigti”, raidījumam 900 sekundes sola Emīls Jarkins, Rīgas domes Satiksmes departamenta direktora pienākumu izpildītājs.

Viņš solīja, ka Lāčplēša ielas atsevišķi kvartāli varēti tikt pabeigti līdz šīs nedēļas beigām, bet naktī uz 10. oktobri pabeigti arī Kalnciema ielas tilta darbi.

VIDEO!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl