VIDEO: skaties, kā karavīrs no meža iznes atrasto Rūdolfu!

Pievienot komentāru
VIDEO: skaties, kā karavīrs no meža iznes atrasto Rūdolfu!
Foto: Facebook / Светлана Хабарова

Latvijas armijas oficiālajā Facebook profilā publicēts video, kurā redzams, kā karavīrs no meža iznes atrasto Rūdolfu.

Kā norādīts Latvijas armijas Facebok ierakstā, “puisēnu atrada Sauszemes spēku kājnieku brigādes Apmācību rotas karavīra seržanta Edgara Stumbra vadītā meklēšanas grupa, kuras sastāvā – meklēšanas ķēdē bija 68 Apmācību rotas karavīri, 12 karavīri no Sauszemes spēku kājnieku brigādes 2.kājnieku bataljona un 2 civilpersonas.”

Ceturtdienas vakarā Saulkrastos pazudušā bērna Rūdolfa meklēšanā iesaistītajiem karavīriem ir izdevies viņu atrast. Meklēšanas operācija bija iesaistīt vairāk nekā 500 cilvēki.

Video

Valsts prezidents Raimonds Vējonis savā Twitter kontā izteicis pateicību visiem, kas piedalījās pazudušā Rūdolfa meklēšanā.  ”Spēja iejusties otra bēdās un gatavība palīdzēt mūs padara par cilvēkiem. Paldies ikvienam, kurš meklēja,” raksta Raimonds Vējonis.

Kā vēsta LNT Ziņas, bērns atrasts ļoti netālu no vietas, kur pazudis. Pirms tam šai vietai pāri pārgājušas četras meklētāju ķēdes. Rūdolfs ir bijis pie samaņas un uz vietas esošie iedzīvotāji puiku, kā arī karavīru, kurš viņu atrada, sagaida ar ovācijām.TV3 aprunājās ar puikas atradēju. Karavīrs norādīja, ka zēns dienās izaugs par cietu riekstu – viņš esot ielīdis lielos brikšņos un viņam atrastas četras ērces, taču šobrīd Rūdolfs ir nogādāts mediķu aprūpē un ir saticis arī savu mammu.

Foto