VIDEO: saņemtas 30 jaunas “ātrās palīdzības” automašīnas

Komentāri

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests saņēmis 30 jaunas automašīnas, ar kurām mediķi dosies izsaukumos pie pacientiem Rīgā.

2014. gada nogalē Veselības ministrija pieņēma lēmumu atteikties no ārpakalpojuma un “ātrās palīdzības” automašīnas vairs neīrēt, bet nodrošināt tās valstij pašai. Lai to īstenotu, notika jaunu auto iegāde par valsts budžeta līdzekļiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopumā brigāžu darbam par 4, 2 miljoniem eiro tiks iegādāti 52 operatīvie medicīniskie transportlīdzekļi. Pagaidām ir piegādāti pirmie 30 braucamie. Nākamais posms noslēgsies februārī, kad tiks piegādātas atlikušās 22 “ātrās palīdzības” automašīnas.

Līdz ar šo braucamo iegādi Rīgas reģionu brigāžu darbam noslēgsies Neatliekamā medicīniskā palīdzības dienesta autoparka atjaunošana visā valstī, jo iepriekšējos gados, piesaistot Eiropas fonda finansējumu, tika iegādāts pusotrs simts transportlīdzekļu.

Video: LNT Ziņu sižets

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl