16 komentāri

Saeimas deputāts Valdis Kalnozols šodienas Saeimas sēdē piesaistīja apkārt esošo uzmanību, izpildot savdabīgas kustības. TV3 Ziņu operatoram izdevās iemūžināt deputāta interesantos vingrojumus.

Šodienas Saeimas sēdē tika izskatīti vairāki būtiski jautājumi, tostarp mikrouzņēmuma nodokļu izmaiņas, likumprojekts par Lielo kapu un citu aizsargājamu vēsturisku vietu kultūrvēsturisko vērtību aizsardzību, kā arī par alimentu nemaksātājiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Deputāta Valda Kalnozola iemigšana izpelnījusies plašu ievērību interneta lietotāju vidū. Zaļo un zemnieku savienības politiķis Valdis Kalnozols, kurš izdrukāto 2017. gada budžetu izmantoja kā spilvenu, bet pārtraukumos iekārtojās uz guļu ērtākās mēbelēs.

TOP komentāri

 • un
  +6 +6 0

  un

  taaa mees pienemam likumus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 vien div tris viens div tris
 • vecais
  +7 +6 -1

  vecais

  Kas tur sevišķs, krampji rauj kājas...., laiks vecīt magniju dzert !!!
 • Sventa
  +5 +5 0

  Sventa

  Nekā nosodāma.Sēdošam darbam pa ļaunu nenāk izvingrošanās.Nu ja nu vienīgi mazliet piedauzīgi izskatās tikai tas viens vingrojums.Zāli jau neatstāja un ausīm,lai klausītos,vingrošana netraucē.Viņam vajag,lai neaizmigtu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl