6 komentāri

Sašutumu sociālajos tīklos izpelnījušās fotogrāfijas un video, kas atklāj, ka Rīgas satiksmes šoferi, visticamāk, apzināti brauc sniega un dubļu veidotajā “žļurgā” un noķēza ēku fasādes.

Rīgas mērs Nils Ušakovs spēcīgā sniegputeņa laikā aicināja visus izmantot sabiedrisko transportu, taču atklātībā nonākušais video un fotogrāfijas nevairo uzticību šim pašvaldības uzņēmumam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Publiskotajās fotogrāfijās redzams “galarezultāts” – māju sienas ir pamatīgi nošķiestas ar dubļaino sniegu un to apsaimniekotājiem, lai fasāde atkal būtu tīra, acīmredzot nāksies tērēt pašiem savus līdzekļus. Savukārt videomateriālā iemūžināts arī brīdis, kad Rīgas satiksmes šoferis apšļaksta tuvējās ēkas sienu. Zīmīgi, ka tajā brīdī iela ir pilnīgi tukša un nekas netraucē mazliet pavirzīties pa kreisi, lai izvairītos no šādas situācijas.

Foto

Video

TOP komentāri

 • CSN
 • tito
  +1 +1 0

  tito

  Vispār jau autobusiem būtu jālido,bet ne visi šoferi ir ar pilota apliecību...:))
 • žaks
  +1 +1 0

  žaks

  Nu un? Tur nebija gājēja. Sniegs netīrīts. Vispār, es vainoju tagad pats sevi, ka tērēju laiku video skatīšanai un šī komentāra rakstīšanai.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl