VIDEO: Rīgas pils atkal ir Valsts prezidenta rīcībā

Pievienot komentāru
VIDEO: Rīgas pils atkal ir Valsts prezidenta rīcībā
LETA

Nekvalitatīvi nokrāsota siena, nolūzis durvju rokturis un greizi pieskrūvēts krāns. Šie un citi Rīgas pilī iepriekš konstatētie defekti ir novērsti un beidzot telpas atkal ir prezidenta rīcībā.

Ēkas apsaimniekotājs – Valsts nekustamie īpašumi – ar nomnieku – Valsts prezidenta kanceleju – pēc ilgas saskaņošanas ir parakstījuši telpu pieņemšanas-nodošanas aktu.

Valsts prezidents un kancelejas darbinieki uz Rīgas pili pārvāksies līdz augusta beigām, taču uzreiz visas telpas apdzīvotas netiks. Rīgas pils iekārtošana, kas kopā ar pārvākšanos izmaksās vairākus simtus tūkstošos eiro, nebūs tik raita.

“Tas ir nedaudz garāks process, lai pabeigtu visas detaļas, kas attiecas uz interjeru un tamlīdzīgi. Tā tīri funkcionāli, ka prezidenta kanceleja var strādāt, pils veiktu šo funkciju, tas būs jau augusta beigās,” norāda Valsts prezidenta preses padomnieks Jānis Siksnis.

Kā pēc rekonstrukcijas būs mainījusies Rīgas pils nomas maksa un kas turpmāk notiks ar pagaidu rezidenci – Melngalvju namu – plašāk stāstīsim LNT Ziņās plkst. 20!

Video