Komentāri

“Pilnībā noraidām jebkādus Valts kontroles apgalvojumus par fiktīvi nodarbinātām personām un darbiniekiem,” LNT Ziņām pauda Ivo Lecis, Rīgas namu pārvaldnieka valdes priekšsēdētājs.

“Pārvaldīšanas tāmes un pārvaldīšanas pārskati faktiski ir atbilstoši normatīvajiem aktiem un tā iedzīvotāju samaksāta nauda, kas ir iekasēta no pārvaldīšanas maksas, nekur nepazūd. Tie izdevumi, kas pārskatā atspoguļoti, ja tie ir mazāki, kā pārvadīšanas maksas veidošanas brīdī plānots, tie veido uzkrājumu mājām nākamajos periodos,” pauda I. Lecis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video!

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, ka dzīvokļu īpašnieki Rīgā spiesti apmaksāt pašvaldības uzņēmuma Rīgas namu pārvaldnieks nelikumīgās darbības, kā arī fiktīvi nodarbinātus cilvēkus, revīzijā secinājusi Valsts kontrole.

Pēc revidentu domām, uzņēmuma noteiktās dzīvojamo māju pārvaldīšanas maksas pamatojums nav izsekojams un to nav iespējams salīdzināt ar Rīgas namu pārvaldnieka faktiskajiem izdevumiem. Maksā esot iekļauti arī tādi izdevumi, kas nemaz nav saistīti ar ēkas pārvaldīšanu. Turklāt atsevišķas pozīcijas ir nelikumīgas – piemēram izdevumi par, iespējams, fiktīvi nodarbinātām 13 personām. Šiem cilvēkiem pagājušajā gadā atlīdzībās izmaksāti vairāk nekā 190 tūkst. eiro. Rīgas namu pārvaldnieks šos Valsts kontroles apgalvojumus uzskata par nepamatotiem.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl