Komentāri

“Kas ir šis bērns?” – atbildi uz to meklē Rīgas Jēzusbaznīcas draudze, kas kopā ar Svētdienas skolas audzēkņiem radījusi muzikālu izrādi, kurā atspoguļo Kristus dzimšanu Bētlemē.

Bez tradicionālā Ziemassvētku dievkalpojuma, Rīgas Jēzusbaznīcā jau vairākus gadus ir tradīcija, ka draudzes locekļi paši sev sagādā dāvanu. Tas ir muzikāls uzvedums. Šogad dalībnieku skaits gan ir lielāks, jo iesaistīti tika arī paši mazākie.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uzveduma režisore, paralēli klasiskajam stāstam par Jēzus dzimšanu Betlēmē, ataino arī mūsdienu dzīvi. Tā ir dzīve, kurā nekad nav laika. Nav laika attiecībām, mīlestībai, Ziemassvētku dāvanām. Nav laika Dievam.

Uzveduma pamats ir baznīcas koris, un Marijas un Jāzepa atveidotāji. Svētdienas skolas dalībnieki viņiem piespēlē, un var teikt, ka stāsta izpildījums top uz vietas.

Baznīca uzveduma laikā ir pilna, kas, protams, silda mācītāja sirdi. Vienlaikus viņš ir pārliecināts, ka Svētdienas skolas dalībnieku iesaistīšanās, viņiem pašiem labāk ļaus sameklēt atbildi – “Kas tad ir šis bērns?”

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl