Komentāri

Rail Baltica dzelzceļa projekts, par ko daudz lauzti šķēpi sabiedrībā, ir ieguvis konkrētas aprises un tā vajadzībām Rīgā pāri Daugavai tiks būvēts jauns dzelzceļa tilts, norāda Rail Baltica Latvija telpiskās plānošanas eksperts Neils Balgalis

Netālu no Rīgas robežas tiks no jauna uzbūvēts Rail Baltica vilcienu depo, kurā notiks to apkope un sagatavošana braukšanai. Savukārt pie Šķirotavas tiks izbūvēts dzelzceļa pārvads, kas pa gaisu šķērsos jau esošo dzelzceļa līniju un tālāk pa dzelzceļa koridora kreiso pusi gar Daugavu turpinās ceļu uz Rīgas Centrālo staciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Paredzēts, ka Centrālajā stacijā tiks likvidēts līdzšinējais uzbērums, savienojot Vecrīgu ar Maskavas forštates sākumu. Kā apliecina Balgalis, pāri Daugavai tiks būvēts arī jauns dzelzceļa tilts, kas atradīsies līdzās esošajām sliedēm. Pārdaugavā zem esošā sliežu ceļa tiks izveidots divus kilometrus garš pazemes tunelis. Šādi ir panākts risinājums, ņemot vērā vietējo Āgenskalna iedzīvotāju iebildumus pret tuneļa izbūvi zem dzīvojamām ēkām.

Skaties foto:

Skaties video:

Lasi vēl