6 komentāri

Atklātībā nonācis videomateriāls no Daugavpils latviskās izklaides vietas Artilērijas Pagrabi, kurā iemūžināta grupiņa jauniešu, kas izprovocēja kautiņu ar citiem bāra apmeklētājiem.

Jau vēstīts, ka 6. maijā koncerta laikā vienā no Daugavpils latviskākajām izklaides vietām, klubā Artilērijas Pagrabi, izcēlās kautiņš. Vēlāk tika izteikta versija, ka tā bijusi provokācija saistībā ar 9. maija tuvošanos. Atklātībā nonācis video no tās nakts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Publiskotajā materiālā redzams, kā bariņš jauniešu koncerta laikā ierodas mūzikas klubā un ar savu izaicinošo uzvedību izprovocē kautiņu, kurā spiesti iesaistīties arī citi izklaides vietas apmeklētāji.

Novērošanas kamerās fiksēts, ka brīdī, kad apsargs ir novērsies, izklaides vietā ierodas divi jaunieši, kuriem pēc brīža viņiem pievienojas vēl četri jaunieši. Tālāk šie “drosminieki” sāk traucēt koncertu, lai gan publika cenšas mierīgi viņus no tā atturēt. Vienā brīdī mērķtiecīgi zemē tiek notriekts kāds kluba apmeklētājs, un situācija pāraug masu kautiņā. Brīdinām, ka video redzami arī nepatīkami skati.

Video

TOP komentāri

  • Valters Kārkliņš
  • edza
  • Edžiņš
    +1 +1 0

    Edžiņš

    Atkal šitie slimie krievi uzdarbojas! Man jau tā kaitina, ka viņi latvijā ir pilns un tagad vēl kautko latvijā uzdarbojas... lai brauc uz savu krieviju un tur kaujas ar savējie. Nu vispār nav ko brīnīties... Tie jau krievi, vienmēr kautko sliktu kādam izdarīs un tik kurina naidu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl