5 komentāri

“Sūdi”, “šķībacainie”, “nodevēji”. Tie ir tikai daži no vārdiem, kas protesta akcijā pret bēgļu uzņemšanu tika veltīti potenciālajiem iebraucējiem Latvijā un liek aizdomāties par atsevišķu iedzīvotāju tolerances, kā arī kultūras līmeni.

Jau vēstīts, ka otrdien pie Ministru kabineta pulcējās vairāki simti iedzīvotāju, lai protestētu pret lēmumu uzņemt 250 ārvalstu bēgļu. Kā redzams uzņemtajā videomateriālā, piketa dalībnieki, izsakot savas domas, nekautrējās lietot pat dažādus rasistiskus un antisemītiskus salīdzinājumus.

“Krieviem vajag ieteikt, lai atved kuģus un visus tos melnos savāc,” saka kāds no protesta dalībniekiem. Viņam blakus stāvošā sieviete piebilst, ka tad jau lai labāk tiekot ņemti 250 ukraiņi, uz ko vīrietim ir visai skarbs komentārs. “Nevajag šos “sūdus”. Viņi ir vēl trakāki kā melnie. Viņi ir nodevēji,” turpina vīrietis.

Skaties foto:

“Tāpat šķībacainie pie mums bēg un tā tālāk. Man tagad, es atvainojos, vēl pieņemt melnādainos cilvēkus? Nu nē,” apliecina kāds cits protesta dalībnieks, piebilstot, ka pēc iebraukšanas bēgļi “sēdēs uz viņa kakla”. Vaicāts, vai viņš ir parēķinājis, cik daudz izmaksās katrs no bēgļiem, vīrietis atbild noliedzoši, piebilstot, ka neesot jau matemātiķis. “Vai pēc desmit gadiem mūsu pieminekli apsargās nēģeri? Nekad mūžā,” jautā vēl viens sašutis protesta dalībnieks.

Skaties video:

TOP komentāri

 • sdd
  +2 +2 0

  sdd

  Es skaties.lv vairs nekad nelasisu, paldies, ka uzskatāmi parādījāt, kā protat melot un sagrozīt faktus.
 • Gunis
  +1 +1 0

  Gunis

  Visus te baida ar Krieviju,interesanti kādus pabalstus mēs saņemtu Āfrikā,ja nāktos uz turieni laisties.
 • noverotajs

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl