Komentāri

Sociālajos tīklos veselu sajūsmas vētru sacēlis kāds Rīgas pašvaldības policijas publicēts foto, kas uzņemts ar policijas transporta līdzeklī uzstādīto kameru. Tajā redzama spraiga divu kārtības sargu cīņa ar lidojošu… aitu.

Ierodoties notikuma vietā un apbraukājot tuvējās ielas, likumsargi gan nav sastapušies ar eksotiskajiem dzīvniekiem, taču kādā šķērsielā pamanījuši divas nomaldījušās aitas. Visticamāk, tās arī pārbiedējušas kādu garāmgājēju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aptuveni stundas laikā ieradies arī aitu saimnieks, un likumsargi piekrituši viņam palīdzēt sagūstīt izmukušos dzīvniekus. Amizantais foto tapis tikai mirkli vēlāk – brīdī, kad vīrietis sprogaines jau bija gandrīz iedzinis slazdā, taču tramīgākā no tām vēl izmēģinājusi veiksmi un atsperoties pret vienu no inspektoriem izpildījusi visai iespaidīgu lēcienu.

Mirkroblogošanas vietnē Twitter tik tiešām atrodams pateicīga saimnieka ieraksts. Kā izrādās, nepaklausīgās avis aizbēgušas no Latvijas Islāma kultūras centra runas vīra Roberta Klimoviča sētas. Viņš savā ierakstā pateicas galvaspilsētas policistiem par abu maldu avju notveršanu, atbalstu un laipno attieksmi.

Foto

 

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl