Komentāri

Sociālajos tīklos veselu sajūsmas vētru sacēlis kāds Rīgas pašvaldības policijas publicēts foto, kas uzņemts ar policijas transporta līdzeklī uzstādīto kameru. Tajā redzama spraiga divu kārtības sargu cīņa ar lidojošu… aitu.

Ierodoties notikuma vietā un apbraukājot tuvējās ielas, likumsargi gan nav sastapušies ar eksotiskajiem dzīvniekiem, taču kādā šķērsielā pamanījuši divas nomaldījušās aitas. Visticamāk, tās arī pārbiedējušas kādu garāmgājēju.

Aptuveni stundas laikā ieradies arī aitu saimnieks, un likumsargi piekrituši viņam palīdzēt sagūstīt izmukušos dzīvniekus. Amizantais foto tapis tikai mirkli vēlāk – brīdī, kad vīrietis sprogaines jau bija gandrīz iedzinis slazdā, taču tramīgākā no tām vēl izmēģinājusi veiksmi un atsperoties pret vienu no inspektoriem izpildījusi visai iespaidīgu lēcienu.

Mirkroblogošanas vietnē Twitter tik tiešām atrodams pateicīga saimnieka ieraksts. Kā izrādās, nepaklausīgās avis aizbēgušas no Latvijas Islāma kultūras centra runas vīra Roberta Klimoviča sētas. Viņš savā ierakstā pateicas galvaspilsētas policistiem par abu maldu avju notveršanu, atbalstu un laipno attieksmi.

Foto

 

Lasi vēl