VIDEO: piketētāji pret deputātiem – ūjināšana un asa vārdu apmaiņa

1 komentārs

“Ļaujiet maksāt nodokļus!” – tas bija viens no saukļiem, kuru trešdien pie Saeimas izkliedza vairāk nekā 200 piketētāju. Viņi protestēja pret iespējamo mikrouzņēmuma nodokļa likvidēšanu un obligātajām minimālajām sociālajām iemaksām.

Piketētāji ne tikai rokās turēja plakātus, lūdzot neatņemt viņiem darbu un atgādinot, ka uzņēmēji nav zagļi, bet bija skaļi un mēģināja izsvilpt garāmejošos deputātus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Divi no piketētājiem Saeimas deputātiem vēlējās nodot arī toveri ar rūgušpienu, taču tālāk par kārtībsargu posteni viņi netika.

Starp deputātiem un piketētājiem izvērsās arī asa vārdu apmaiņa.

Video: piketētāji ūjina Solvitai Āboltiņai

Video: LNT Ziņu sižets

TOP komentāri

  • Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
    +1 +1 0

    Hūgo Vācietis >no barikād vācietis

    Valdība! Kādēļ man ir jākaunās jūsu vietā ? Man pat uz ielas jautā >nu,ko jūs panācāt ar tām savām barikādēm !Panācāt to ka puse Latvijas ir aizdzīta vergot uz svešām valstīm ? Panācāt to ka tie paši barikāžu vīri šodien nespēj pat zāles nopirkt ? Panācāt to ka tie kas pagaidām vēl ir te arī jau domā mukt projām ?
    VALDĪBA ATBILDIET !

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl