VIDEO: pa Garkalnes ielām var braukt tikai izredzētie

3 komentāri

Janvāra sākumā Bez Tabu filmēšanas grupa viesojās Garkalnē un pārliecinājās, ka daudzviet šīs apdzīvotās vietas ielas nemaz nav pieejamas vienkāršajiem gājējiem vai autovadītājiem.

Izvēloties vienu vai otru ceļu vairākās vietās, nākas atdurties pret vārtiem, kas aizslēgti ar atslēgu, kā arī cita veida nožogojumu, kas iebraukšanu un izbraukšanu, ja vien nav atslēgas konkrētajai vietā, padara neiespējamu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā izrādās, pēc pusgada situācija šajā vietā nav īpaši mainījusies, un Garkalnes novada domes arhitekts Jānis Dambis tikai cer “atrast kopīgu valodu” ar iedzīvotājiem, kas publiskas teritorijas padarījuši par privātām.

TOP komentāri

 • Sunīši 2
  +2 +2 0

  Sunīši 2

  Ja gribas braukt pa privātu ceļu - jāmaksā. Bet Bez tabu sižeta rosinātāji maksāt negrib, tapēc arī nav ko brīnīties par fiziskajiem šķēršļiem, kas nemaksātājus nostāda savā vietā. Viņiem pašiem ir savs ceļš, lai brauc tur un nepukst. Punkc.
 • Sunīši
  +2 +2 0

  Sunīši

  Bez Tabu sniedz nepilnīgu informāciju! Konkrēti Sunīšu gadījumā aiz sētas esošiem īpašumiem IR PIEEJAMI CITI PIEBRAUCAMIE CEĻI! Piemēram, Maijrožu ielas galam, lai tiktu no Rīgas (piem.caur papīrfabriku) uz Maijrožu ielu caur Sunīšiem, ir jābrauc būtisks līkums vairāku kilometru garumā (!!!), lai gan viņiem ir ceļš pa tiešo (rupji runājot, Biķernieku ielas turpinājums, pārbraucot pāri apvedceļam)! Loģiski, ka ir patīkamāk izmantot Sunīšu apgaismotās un nobruģētās ielas, nevis braukt pa nesakopto ceļu. Jāņem vērā, ka Sunīšu ciemata ceļus uztur paši ciemata iedzīvotāji par savu naudu, un ne Garkalnes novads, ne valsts ceļu uzturētāji to nedara ceļu juridiskā statusa dēļ – ielas ir uzbūvētas uz privātīpašumu zemes, par privātiem (ne valsts vai pašvaldības) līdzekļiem…
 • jums nepatiks
  +1 +1 0

  jums nepatiks

  garkalne dzivo latvijas aristokrati [ bijusie reketieri , killeri, garroku prihvatizatori ka ari citi kukulu specialisti - advokati u c pip--stoki kuriem uz likumiem un bez tabu uzmist no 5. stava . ko te cepties?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl