VIDEO: noris pēdējie sagatavošanās darbi 18. novembra salūtam

Komentāri

Valsts svētkus 18. novembrī tradicionāli iezīmēs salūta zalves vakarā Daugavmalā! Šogad mūzikas autors ir komponists Ēriks Ešenvalds, bet darbu kopumā aranžējis producents Kristaps Krievkalns. Salūts līdzīgi kā citus gadus ilgs aptuveni septiņas minūtes.

Vispirms radīta mūzika, pēc tam tai pieskaņota salūta kompozīcija un temps ar dažādiem ugunsziediem. Kopumā priekšnesums būs patriotisks, svinīgs un gaišs.

Tiem, kuri atradīsies tālāk no notikuma vietas un mūziku nedzirdēs, šogad būs iespēja vienlaikus ar salūtu ilustrējošo mūziku klausīties radio SWH viļņos, taču sinhronai noskaņai nav ieteicams izmantot interneta pieslēgumu. Bet tie, kuriem vakarā nebūs iespējas pašiem atbraukt uz Rīgu salūtu noskatīties klātienē, to varēs vērot tiešraidē LNT kanālā.

Video: LNT Ziņu sižets

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl