VIDEO: noris pēdējie sagatavošanās darbi 18. novembra salūtam

Komentāri

Valsts svētkus 18. novembrī tradicionāli iezīmēs salūta zalves vakarā Daugavmalā! Šogad mūzikas autors ir komponists Ēriks Ešenvalds, bet darbu kopumā aranžējis producents Kristaps Krievkalns. Salūts līdzīgi kā citus gadus ilgs aptuveni septiņas minūtes.

Vispirms radīta mūzika, pēc tam tai pieskaņota salūta kompozīcija un temps ar dažādiem ugunsziediem. Kopumā priekšnesums būs patriotisks, svinīgs un gaišs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tiem, kuri atradīsies tālāk no notikuma vietas un mūziku nedzirdēs, šogad būs iespēja vienlaikus ar salūtu ilustrējošo mūziku klausīties radio SWH viļņos, taču sinhronai noskaņai nav ieteicams izmantot interneta pieslēgumu. Bet tie, kuriem vakarā nebūs iespējas pašiem atbraukt uz Rīgu salūtu noskatīties klātienē, to varēs vērot tiešraidē LNT kanālā.

Video: LNT Ziņu sižets

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl