VIDEO: naktsdzīves baudītāji sekojuši līdzi vēlēšanu procesam

Komentāri

Sestdien vakarā Rīgas ielās LNT Ziņu aptaujāto rīdzinieku viedokļi par šo pašvaldību vēlēšanu pirmajiem rezultātiem atšķīrās. Drēgnais laiks arī ietekmēja naktsdzīves baudītājus pilsētas sirdī.

Vecrīgas ielās aptaujātie nakts dzīves baudītāji LNT Ziņām atzīst, ka pašvaldību vēlēšanās piedalījušies, tomēr jaunākajiem rezultātiem līdzi neseko. Galvenokārt tāpēc, ka pārmaiņām un solījumiem netic.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Liela daļa aptaujāto ir vīlušies un atzīst, ka cerēja, ka vēlēšanas atnesīs pārmaiņas.  Citi ir vīlušies par rezultātiem. Priekšvēlēšanu laiks bijis solījumiem bagāts – katrs sasolījis ko nu varējis, taču Latvijas nesenajā vēsturē var atrast piemērus, kas liecina, ka ne vienmēr masīva vēlēšanu kampaņa garantē panākumus vēlēšanās.

Cik no solījumiem tiks izpildīti, tas jau būs nākamo četru gadu stāsts.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl