VIDEO: motociklisti vai rolleristi; kuri uz ceļiem cieš biežāk?

Komentāri

Statistika vēsta, ka Latvija atkal noslīdējusi ne tai patīkamākajā pozīcijā attiecībā uz ceļu satiksmes negadījumiem. Diemžēl vasaras sezonā par vieniem no neaizsargātākajiem satiksmes dalībniekiem ir motobraucēji un motorolleristi, no kuriem dažiem brauciens šogad beidzies letāli.

Ziņu lentes jau vēsta, ka pērnais gads ir pielīdzināms “asiņainajam” 2010. gadam, kad uz ceļiem bojā gāja 218 cilvēku. Šogad septiņu mēnešu laikā šis skaitlis jau gandrīz ir sasniegts – 212.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pērnajā gadā kopumā notikuši 3728 ceļu satiksmes negadījumi, starp kuriem ir arī mopēdisti un motobraucēji. Bez Tabu nolēma pievērsties tieši šīm divām satiksmes dalībnieku grupām, vēloties uzzināt, kura no tām uz ielām ir visneaizsargātākā.

Skaties foto:

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl