VIDEO! Militāro mācību Sudraba bulta 2016 paraugdemonstrējumi Ādažu poligonā!

Komentāri

Ādažu poligonā pirmdien, 31. oktobrī, noslēdzās starptautiskās militārās mācības Sudraba Bulta 2016. Paraugdemonstrējumus vēroja visa aizsardzības nozares vadība. Viņi apgalvo, ka ir gandarīti, jo ar katru gadu mācības notiekot aizvien augstākā līmenī.

Mācības Sudraba bulta, kas pirmsākumos bija vietējo Latvijas karavīru apmācība nu izaugušas līdz starptautiskam pasākumam, kurā šogad pārstāvētas desmit valstis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Divu nedēļu garumā karavīri uzlaboja gan teorētiskās, gan praktiskās zināšanas un iemaņas, ko pirmdien, 31. oktobrī, demonstrēja, izpildot īpašu lauka vingrinājumu.

Video!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl