VIDEO! Militāro mācību Sudraba bulta 2016 paraugdemonstrējumi Ādažu poligonā!

Komentāri

Ādažu poligonā pirmdien, 31. oktobrī, noslēdzās starptautiskās militārās mācības Sudraba Bulta 2016. Paraugdemonstrējumus vēroja visa aizsardzības nozares vadība. Viņi apgalvo, ka ir gandarīti, jo ar katru gadu mācības notiekot aizvien augstākā līmenī.

Mācības Sudraba bulta, kas pirmsākumos bija vietējo Latvijas karavīru apmācība nu izaugušas līdz starptautiskam pasākumam, kurā šogad pārstāvētas desmit valstis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Divu nedēļu garumā karavīri uzlaboja gan teorētiskās, gan praktiskās zināšanas un iemaņas, ko pirmdien, 31. oktobrī, demonstrēja, izpildot īpašu lauka vingrinājumu.

Video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl