VIDEO: Latvijas skolotāji pie Saeimas prasa lielākas algas

Komentāri

Latvijas skolotāji ceturtdienas rītā sākuši pulcēties kārtējā protestā pie Saeimas. Ap plkst. 8.15 bija sanākuši vairāki simti pedagogu.

Kopumā paredzēts, ka protestā piedalīsies divi tūkstoši skolotāju. Viņi prasa tautas kalpiem finansējuma palielināšanu skolotāju algām. Pašreizējā nākamā gada budžetā šāds finansējums nav paredzēts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sanākušie skolotāji rokās tur plakātus ar uzrakstiem ”Kvalitatīva izglītība nav par velti”, ”Valsts politika ir necieņa pret skolotāju un bērnu” u.c.

Skolotāji pie parlamenta ēkas izklājuši arī sarkanu paklāju, vēloties atgādināt pirmsvēlēšanu solījumus palielināt algas skolotājiem. Valdība šiem mērķiem nākamgad nolēmusi piešķirt papildu trīs miljonus eiro prasīto 36 miljonu vietā.

Izglītības ministre Mārīte Seile vairākkārt publiski izteikusies, ka saprot pedagogu prasības un lūgusi valdībai naudu piešķirt, taču neveiksmīgi. Premjerministre Laimdota Straujuma uzdevusi M. Seilei un viņas vadītajai ministrijai pusgada laikā izstrādāt jaunu atalgojuma sistēmu. Ja tiks pierādīts, ka tā ir saprotama un attaisnojoša, tad naudu piešķirs no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl