Komentāri

Jau 23. jūnijā Lielbritānijā notiks referendums par izstāšanos no Eiropas Savienības. TV3 Ziņas šonedēļ viesojās Eiropas Parlamentā, kur noskaidroja deputātu domas par Lielbritānijas iespējamo izstāšanos no Eiropas Savienības.

Eiropas parlamenta deputāts Krišjānis Kariņš akcentēja, ka balsojums referendumā būs emocionāls.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Krišjānis Kariņš

Referendums pats parādīs. Es domāju, – tas Lielbritānijā lielā mērā būs emocionāls. Jautājums ir, kas dzīs tās emocijas vai bailes no migrācijas? Atceramies, Lielbritānijā migrācija nav bailes no sīriešiem un musulmaņiem, bet tās ir bailes no lietuviešiem, latviešiem, poļiem un citiem eiropiešiem.

Jau iepriekš ziņojām, ka referenduma iniciators ir pats Kamerons, un viņš atlikušo laiku plāno pavadīt, aģitējot par labu palikšanai Savienībā. Vienlaikus ar Kamerona ”jā” kampaņu notiek arī aģitācija par labu aiziešanai no Savienības, kuru atbalsta populārais Londonas mērs. Britu referendums notiks 23. jūnijā.

Plašāk par Eiropas Parlamenta deputātu domām par Lielbritānijas iespējamo izstāšanos uzzini TV3 Ziņās plkst. 19.00!

Video

Plašāk par Eiroparlamenta deputātu domām par Lielbritānijas iespējamo izstāšanos uzzini TV3 Ziņās plkst. 19.00!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl