4 komentāri

Valsts, kā arī pašvaldību amatpersonām vajadzētu skaidrot sabiedrībai savus lēmumus un citas lietas, kas saistās ar viņu darbu. Tas ietver arī atbildēšanu uz mediju jautājumiem, tomēr ir bijušas vairākas situācijas, kad Rīgas mērs Nils Ušakovs nav sniedzis konkrētas atbildes uz žurnālistu jautājumiem.

Uzmanību sev šādā kontekstā Rīgas mērs pievērsa šonedēļ, kad soctīklos iesaistījās diskusijā ar sabiedriskā medija žurnālistiem par to, ka viņš it kā neesot neesot aicināts izteikt savas domas raidījumā saistībā ar gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām.

Tajā pašā laikā TV3 Ziņu un Nekā personīga pieredzē ir gadījumi, kad žurnālisti viņu ir pacietīgi gaidījuši, tomēr Rīgas mērs pat īpaši aicināts nav sniedzis konkrētas atbildes par sabiedrībai būtiskiem jautājumiem.

Taisnības labad, protams, jāteic, ka Ušakovs nav vienīgais politiķis, kurš izcēlies ar šādu rīcību (līdzīga situācija nesen bija arī Aivaram Lembergam), tomēr Rīgas mēram laika gaitā sakrājušās vairākas “epizodes”. Lūk, dažas no tām.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl