4 komentāri

Valsts, kā arī pašvaldību amatpersonām vajadzētu skaidrot sabiedrībai savus lēmumus un citas lietas, kas saistās ar viņu darbu. Tas ietver arī atbildēšanu uz mediju jautājumiem, tomēr ir bijušas vairākas situācijas, kad Rīgas mērs Nils Ušakovs nav sniedzis konkrētas atbildes uz žurnālistu jautājumiem.

Uzmanību sev šādā kontekstā Rīgas mērs pievērsa šonedēļ, kad soctīklos iesaistījās diskusijā ar sabiedriskā medija žurnālistiem par to, ka viņš it kā neesot neesot aicināts izteikt savas domas raidījumā saistībā ar gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tajā pašā laikā TV3 Ziņu un Nekā personīga pieredzē ir gadījumi, kad žurnālisti viņu ir pacietīgi gaidījuši, tomēr Rīgas mērs pat īpaši aicināts nav sniedzis konkrētas atbildes par sabiedrībai būtiskiem jautājumiem.

Taisnības labad, protams, jāteic, ka Ušakovs nav vienīgais politiķis, kurš izcēlies ar šādu rīcību (līdzīga situācija nesen bija arī Aivaram Lembergam), tomēr Rīgas mēram laika gaitā sakrājušās vairākas “epizodes”. Lūk, dažas no tām.

Video

TOP komentāri

 • Oļegs Nogins
  +1 +1 0

  Oļegs Nogins

  NEKRIETNS,MELIGS,DIVKOSIGS RADIJUMS!!! VINJAM SEN LAIKS VESTURES MESLAINEE!
 • Lilija
 • Dzintra
  0 0 0

  Dzintra

  Piecus gadus gaidīju rindā pie Ušakova, lai viņš palīdzētu vecuma pensionārei / 2.gr.invaliditātes invalīdei, nebrīdinot, ka 25. min. ir man atvēlēts, nu tas brīnums notika 27.februārī, bet viņa attieksme bija kā zombijam, ne kādas iejūtības, ne likumu pārzinošs, ļoti vīlos, domāju, ka pa TV reklamēja,, atbalsts senioriem,, būs patiess, bet tas ir melīgs, neiztur nekādu kritiku, tāpēc aicinu visus, nebalsosim, jāizjauc šis čūsku midzenis, kuri sūc mūsu nodokļus, bet palīdzību likumu ietvaros nesagaidīt!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl