17 komentāri
VIDEO: ko tādu jūs negaidījāt! Daugavpils pārsteidz ar vienu no iespaidīgākajiem lāpu gājieniem Latvijā

Latvijas otra lielākā pilsēta – Daugavpils – pārsteigusi ar iespaidīgu lāpu gājienu Lāčplēša dienā, kas, nofilmēts no putna lidojuma un pārsteidz ar savu vērienu. Gājiena noslēgumā cilvēki ar lāpas izlikuši Latvijas kontūras formā.

Lāpu gājiens 11. novembrī Daugavpilī, tāpat kā citviet Latvijā, kļuvis par ikgadēju tradīciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Даугавпилс – это семья. А что Даугавпилс для тебя?” (Daugavpils – tā ir ģimene. Un ko Daugavpils nozīmē Tev?) – šāds ieraksts pie lāpu gājiena video ir Latgales partijas Facebook lapā. Patlaban lāpu gājiena publicētais fotoattēls un ieraksts, ka Daugavpilij jākļūst par patriotiskāko Latvijas pilsētu, vietnē Facebook dažu stundu laikā ieguvis teju divus tūkstošus “patīk”.

Daugavpils ir daudzkulturāla pilsēta, un tās etniskais sastāvs pēdējo gadu laikā būtiski nav mainījies. Daugavpilī 50% iedzīvotāju ir krievi, 18% – latvieši, 14% – poļi, un pārējie ir citu tautību pārstāvji.

Skaties foto!

Skaties video!

Lāčplēša diena Daugavpilī 2015Даугавпилс – это семья. А что Даугавпилс для тебя?

Posted by Latgales Partija on trešdiena, 2015. gada 11. novembris

Lāpu gājiens DaugavpilīDaugavpilī jau par tradīciju kļuvis Lāčplēša dienas lāpu gājiens. Arī šogad, 11. novembrī Daugavpilī, pieminot Latvijas valsts armijas uzvaru pār Rietumkrievijas brīvprātīgo armiju jeb tā saukto Bermonta karaspēku, notika lāpu gājiens.

Posted by Daugavpils Dome on trešdiena, 2015. gada 11. novembris

Jau ziņots, ka Daugavpilī, kur pie varas patlaban ir Latgales partija, varu vēlas pārņemt partija Saskaņa. Saskaņa šā gada septembrī izstājusies no Daugavpils domes koalīcijas. Līdz šim šajā sasaukumā Daugavpils domē opozīcijas nebija.

Saskaņā ar Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes datiem, 2015. gada sākumā Daugavpilī dzīvoja 96 792 iedzīvotāji. Gada laikā iedzīvotāju skaits samazinājās par 1 297 cilvēkiem jeb par 1,3%.

TOP komentāri

 • oomīte
 • Ieva
  +20 +20 0

  Ieva

  Daugavpilī dzīvo laipni un labsirdīgi cilvēki!
  Es tā nedomāju, līdz neaizbraucu uz turieni, un nesajutu to auru, un labsirdību!
  Biju pārsteigta. Lai arī ir Krievu tautības cilvēks, viņš pienāks un palīdzēs.
  Man prieks par Daugavpiliešiem. :)
 • Biruta Dreimane ex.Surgunte
  +20 +20 0

  Biruta Dreimane ex.Surgunte

  Latgale dzīvo cauri apmelojumiem un sliktām prognozēm!
  Aizkustinoši, patriotiski, prieks par jums , mīļie latgalieši !

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl