VIDEO: ko šoferīši saka par remontdarbiem Rīgas centrā? Cik ilgi tie turpināsies?

Pievienot komentāru
VIDEO: ko šoferīši saka par remontdarbiem Rīgas centrā? Cik ilgi tie turpināsies?
LETA

Rīgā sākas vērienīgi sastrēgumi! No šodienas sāk rekonstruēt galveno pilsētas satiksmes artēriju Brīvības ielu,  taču tas notiek vienlaikus ar remontdarbiem vairākās citās ielās, kas vēl būtiskāk apgrūtinās satiksmi. Rīgas dome sola remontdarbus pabeigt līdz septembrim, kad sāksies jaunais mācību.

Šodien Brīvības ielā visā tās garumā dažādos posmos ir sākti ceļa remontdarbi. Un satiksme šeit ir kļuvusi daudz lēnāka, jo samazināts braukšanas joslu skaits.

Vairums autovadītāju ar kavēšanos ceļā gan ir gatavi samierināties cerībā, ka turpmāk ielas segums būs kvalitatīvāks. Daļai autovadītāju vienlaicīga remontdarbu norise vairākās vietās galvaspilsētas centrā gan nešķiet loģiska.

Video

Patlaban remontdarbi uzsākti Brīvības ielā posmā no Raiņa bulvāra līdz Lāčplēša ielai, kā arī no Bērzaunes ielas pie Gaisa tilta līdz Juglas ielai. Remonts turpinās arī Juglas ielā, kur to nepabeidza pērn. Ceļu seguma nomaiņa turpinās uz Lāčplēša ielas no Mazā Krasta ielas līdz Avotu ielai. Nelieli darbi notiks arī Lielvārdes ielā, bet Barona ielā tiek sakārtoti trotuāri.

Rīgas domes satiksmes departamentā sola, ka remontdarbi tiks pabeigti līdz septembrim, kad sāksies jaunais mācību gads. Līdz tam laikam jārēķinās ar apgrūtinātu kustību un arī sabiedriskā transporta kavēšanos.

Remontdarbu laikā Satiksmes departaments iesaka autovadītājiem izmantot satiksmes un navigācijas aplikācijas, kur būs redzami aktuālie remontdarbi un sastrēgumi.

Atlikušajos vasaras mēnešos neērtības izjutīs arī gājēji, jo segums tiks mainīts arī pie brauktuvēm pieguļošajām ietvēm.