1 komentārs

Aknu transplantācijas operāciju pārdzīvojušais Austris Augusts savā “Youtube” kanālā publicējis video, kur pirmajā ēdienreizē pēc operācijas nogaršojis saldējumu.

Jau vēstīts, ka pagājušonedēļ 25 gadus vecajam puisim tika atrasts aknu transplantācijas donors un viņš devās uz operāciju Igaunijas pilsētā Tartu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šobrīd rit piektā diena pēc operācijas un kā TV3 ziņām norādīja viņa mamma, mediķi Austra stāvokli vērtē kā stabilu un apmierinošu – tas esot atbilstošs tam, kādam tam vajadzētu būt pēc orgāna pārstādīšanas. Puisis internetā ievietojis priecīgu video, ēdam saldējumu, kas esot viņa pirmā ēdienreize pēc operācijas. Lai arī Austra pašsajūta ar katru dienu uzlabojoties, mediķi novērojuši nelielu iekšējo asiņošanu, tādēļ pagaidām puisis vēl tiek turēts intensīvās terapijas nodaļā.

Kā redzams puiša “Youtube” kanālā ievietotajā video, tad savā pirmajā ēdienreizē pēc operācijas Austris bija nolēmis nobaudīt saldējumu. Novēlam drīzu atlabšanu!

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl