VIDEO: Kaimiņš no Saeimas tribīnes Brigmanim velta vārdu “idiots”

2 komentāri

Uzstājoties Saeimas debatēs par nodokļu izmaiņām, deputāts Artuss Kaimiņš vienlaikus pauda viedokli par Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) deputāta Valda Kalnozola attieksmi pret Kaimiņa partijas “KPV LV” biedri, uzņēmēju Lindu Liepiņu.

Kaimiņš aicināja ZZS Saeimas frakcijas vadītāju Augustu Brigmani pievērst uzmanību Kalnozola uzvedībai un izmantoja iespēju no Saeimas tribīnes Brigmanim veltīt vārdu “idiots”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Artuss Kaimiņš, Saeimas deputāts

Kalnozol! Es saprotu, ka arī jūs interesē, kas notiek ar šiem te visiem nodokļiem. Bet, ja jūs neesat idiots, Brigmaņa kungs, tad, lūdzu, paņemiet un aizrādiet savam frakcijas deputātam, lai viņš pārtrauc zvanīt tai pašai Lindai Liepiņai un aicināt viņu pusdienās. Ne kauns, ne gods, nu!

Iepriekš Saeimas Cilvēktiesību komisijā Brigmanis Kaimiņu bija nosaucis par idiotu. Kaimiņš vērsās Ētikas komisijā, kas nolēma, ka Brigmanis deputātu ētiku nav pārkāpis. Kaimiņa vērtējumā tas nozīmē, ka ir radīts precedents, un deputāti viens otru tagad drīkst saukt par idiotiem bez jebkādām sekām.

TOP komentāri

  • Kkkkk
    +1 +1 0

    Kkkkk

    Pareizi darija! :D
    Skaties.lv varētu plejeri safiksot, jo savādāk nevienu Jūsu video neredzu un arī neskatīšos kamēr liksiet atslēgt reklāmu bloķētāju! Kauns, visur uzbāsties ar savām reklāmām!
  • esss

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl