VIDEO! Kāds cietpaurīgs narkomāns ar savu galvu mēģina sadauzīt policijas “busu”

Pievienot komentāru
VIDEO! Kāds cietpaurīgs narkomāns ar savu galvu mēģina sadauzīt policijas “busu”

Turpmāk aplūkojamajā video redzēsit īstu cietpauri vārda tiešākajā nozīmē – kādu jaunu vīrieti, kurš savu galvu domāšanas vietā labāk izmanto kā smagu priekšmetu, lai sabojātu policistu “busiņu”.

Gaišā dienas laikā Paula Lejiņa ielā, netālu no vietējās skolas, uzdzīvojis kāds manāmi apreibis vīrietis. Viņa izdarības bijušas tik pamanāmas un pat traucējošas, ka kāds no tuvējo māju iedzīvotājiem lūdzis kārtības sargu palīdzību.

Viņa kustības bija tik dīvainas, ka aculiecinieki pat izteica minējumus, ka viņš varētu piekopt kādu īpatnēju rituālu. Šajā gadījumā gan tā nebija, un treniņtērpā tērptais vīrs vienkārši izbaudīja narkotiku reibumu, līdz to iztraucēja policisti. Lai arī paralēlajās pasaulēs ceļojošo vīrieti, šķiet, tajā brīdī nesatrauca nekas, mirklī, kad policisti no viņa kabatas izvilka tikko izlietotu šļirci, viņš kļuva manāmi nervozs. Vīrietis tad metās virsū policijas busiņam, ko mēģināja dauzīt… ar savu galvu…

Tā kā policijas busiņa motora pārsegam no šīm aktivitātēm parādījās acīmredzama bukte, vīrietis tika saslēgts roku dzelžos un iesēdināts aizturēto nodalījumā, kur gan viņš nebūt nav aprimies. Arī būdams jau aiz restēm, vīrietis turpinājis ārdīties un dauzīt policijas auto.

Vai pats pārkāpējs atceras šos notikumus, atliek vien minēt, taču ir skaidrs, ka par acīmredzamajā reibumā sastrādāto nu būs jāstājas tiesas priekšā – pret 32 gadus vecu vīrieti ierosināts kriminālprocess par tīšu mantas bojāšanu.

Video