1 komentārs

Kādu ļoti īpašu dāvanu valsts simtgadē ir sagādājusi Rīgas Latviešu biedrība.

Vienlaikus svinot arī 150 gadus kopš biedrības dibināšanas un Latvijas Universitātes (LU) nākamgad gaidāmo 100 gadu jubileju, uz Rīgas latviešu biedrības nama jumta vasaras mēnešos nolemts izmitināt bites. Pašlaik tur mājvietu ir atradušas trīs bišu saimes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Guntis Gailītis
Rīgas Latviešu biedrības priekšsēdētājs

Šī ir tāda absolūti oriģināla un jauka ideja, jo tā saistās. Ir gan tas filozofiskais aspekts: kas ir biete, ko viņa dara, bet arī vēsturiskais: kā latvieši kā viena bišu saime veidojās kā nācija, kā valsts. Tātad bija kaut kāds kodols, kas bija tas kodols. Te var daudz runāt gan zinātniski, gan vēsturiski.

Bišu stropus novēro videokamera, un cilvēki var sekot līdzi bišu dzīvei tiešsaistē “Youtube.com”. Pirmais – liepu medus – sagaidāms jau uz Dziesmu un deju svētkiem.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl