VIDEO: kā pareizi sadedzināt aizvadītā gada likstas un nedienas

Komentāri

Šovakar cauri Vecrīgai simboliski tiks vilktas aizvadītā gada likstas un nedienas un pēc tam tās īsti latviskā garā sadedzinātas Rātslaukumā.

Pēc dažiem mirkļiem Vecpilsētā sāksies tradicionālais Bluķa vakars, ar kuru beidzas iepriekšējais un sākas jaunais Saules gads.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja vēlas atbrīvoties no šajā gadā uzkrātajām likstām, tad vēl steidzīgi jāpievienojas Bluķa vakara dalībniekiem, kuri šovakar ir kuplā skaitā.

Svarīgākais, lai bluķis ir no ozolkoka, un saskaņā ar tradīcijām tam abos galos jābūt iestiprinātām virvēm. Gājiens šovakar plānots apmēram stundas garumā un ieskandināts ar bungām un tradicionāliem instrumentiem, tālāk no Rātslaukuma tas vedīs pa Grēcinieku, Vaļņu, Amatu ielu, Doma laukumu un noslēgsies Rātslaukumā, kur arī bluķis tiks sadedzināts, simboliski atbrīvojot ceļu jaunajam. Būs arī dejas, jo šeit pat ir arī Rīgas Danču klubs.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl