Komentāri

Daļa kolektīvu galvaspilsētā uz 11. Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem ieradās jau svētdien, taču daudzi ar patīkamu kņudoņu pakrūtē uz Rīgu devās šorīt. Jelgavas novada koristiem līdzi brauca arī TV3 Ziņu filmēšanas grupa!

Pusastoņos no rīta pie Jelgavas kultūras nama sākās rosība – te sabrauca kopkora Asni dalībnieki no vairākiem pagastiem, lai visi kopā dotos uz dziesmu svētkiem Rīgā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kad visi 80 kolektīva dalībnieki sapulcējušies, autobusu bagāžniekos tiek krauti lieli koferi – kā nekā turpmākā nedēļa tiks pavadīta prom no mājām. Gaisā jūtams saviļņojums, un arī koristes TV3 Ziņām atzīst, ka pakrūtē kņudina uztraukums.

Iebraucot Rīgā, kolektīvs uzreiz ķeras pie darba. Visi lec ārā pie centrālās stacijas, jo tieši Asnu koristēm ar savām balsīm jāatklāj svētku oficiālais informācijas un drošības centrs. Kolektīva svarīgākais notikums gaidāms trešdien, kad būs jāsacenšas labāko koru fināla konkursā.

Kā gāja šim kolektīvam – skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl