VIDEO: kā Brigmanis nosauca Kaimiņu par idiotu

Komentāri

Otrdien, 29. novembrī, Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijā saņemts iesniegums par iespējamu tautas kalpa Augusta Brigmaņa (ZZS) deputātu ētikas pārkāpumu, nosaucot kolēģi Artusu Kaimiņu (KPV LV) par idiotu.

Trešdien, 30. novembrī, ierosināta lieta, bet nākamnedēļ komisija iesniegumu izskatīs pēc būtības – uz sēdi tiks aicināti abi deputāti, LNT Ziņām pastāstīja Ētikas komisijas vadītājs Vitālijs Orlovs (S).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau vēstīts, ka 15. novembrī Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēdē abi deputāti apmainījās dzēlīgām frāzēm. Sēdē tika spriests, kā Valsts drošības komitejas (VDK) izpētes komisijai piekļūt čekas dokumentiem, kas atrodas Satversmes aizsardzības biroja Totalitārisma seku dokumentēšanas centrā.

Deputāts Kaimiņš vaicāja deputātam Brigmanim, vai viņš ir “tajā kartotēkā”, bet Brigmanis Kaimiņu nodēvēja par idiotu.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl