Komentāri

Gatavojoties Rīgas pašvaldības policijas dienai, 26. septembrim, aptuveni simts jaunie likumsargi šodien piedalījās svinīgā gājiena mēģinājumā Vecrīgā. TV3 Ziņas iemūžināja policistu maršēšanas mēģinājumu galvaspilsētas ieliņās.

Rīgas pašvaldības policijas dibināšanas gadadienā jaunie likumsargi Svētā Jēkaba katedrālē nodos svinīgo zvērestu, atklājot svinīgo pasākumu norisi. Vēlāk notiks ziedu nolikšana pie Brīvības pieminekļa, un pēc tās – svinīga sanāksme, kurā tiks runāts par Rīgas pašvaldības policijas darbu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Foto: Jānis Zvērs, TV3 Ziņas

Foto: Jānis Zvērs, TV3 Ziņas

Rīgas Pašvaldības policija ir Rīgas domes struktūrvienība, kas darbojas Rīgas administratīvajā teritorijā. 1990.gada 26.septembris ir Rīgas Pašvaldības policijas dibināšanas datums, kad Rīgas priekšpilsētās aizsākās pašvaldības (municipālās) policijas vienību formēšanās. Tolaik tas bija spēks, kas nostājās tautas pusē, pretēji padomju režīma milicijas vienībām. No atmodas kustības kārtības sargiem veidojies Rīgas Pašvaldības policijas pamatsastāvs tolaik bija 130 policijas darbinieki.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl