Komentāri
VIDEO: Iļģuciema “bojeviks” – dusmīgs šoferis ar āmuru izsit auto stiklu
Foto: Ekrānuzņēmums

Deviņdesmitie gadi jau ir sena pagātne, taču atsevišķās Rīgas vietās autovadītāju attiecības tiek kārtotas šīs dekādes “labākajās tradīcijās”.

Facebook lapā United States Of Imanta, kas dokumentē šā un citu galvaspilsētas mikrorajonu dzīves smalkumus publiskots video ar kādu, iespējams, pavisam nesen notikušu divu autovadītāju konfliktu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Īsajā epizodē redzams, kā viens šoferis pie pagrieziena signalizē otram, lai tas ātrāk izbrauc uz galvenā ceļa, un izsaka viņam piezīmes mātes valodā. Priekšā braucošā automobiļa vadītājam acīmredzot šāda uzstājība netīk, un viņš, izņemot no bagāžnieka āmuru, triec to otras automašīnas priekšējā stiklā.

Foto:

Šobrīd varam tikai minēt, kā beidzās abu karstgalvju strīds, taču pirms video redzams, kā apskādētā spēkrata šoferis, visticamāk, dodas pakaļ vaininiekam.

Skaties video:

А тем временем в соседском Илгуциемсе. )

Posted by United States of Imanta on piektdiena, 2015. gada 27. novembris

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl