VIDEO: iespējams, īsākais koncerts Rīgas ielās

2 komentāri

Rīdzinieku kārtējo nedēļas vidus darba dienas vakaru kaut nedaudz izkrāšņot bija pulcējušies seši grupas “Fund” dalībnieki.

Viņi vienā no dzīvākajiem pilsētas centra krustojumiem kravas “busiņa” piekabē salikuši koncerta aprīkojumu, lai garāmgājējiem par pārsteigumu nospēlētu koncertu vienas dziesmas garumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Helvijs Fiņķis, grupas “Fund” vokālists

Esam izskrējuši ātri no mēģinājumu telpas izmēģināt, kā dziesma “Tūkstošiem” skanēs šajā vietā, brīvā dabā no busiņa.

Ekrānuzņēmums

Dziesma “Tūkstošiem” paspēja savākt aptuveni divdesmit skatītāju lielu pulku. Garāmgājēji apstājās, lai apskatītos, paklausītos un nofotografētu uzstāšanos, bet tam laika nebija daudz – pārsteiguma koncerts cik pēkšņi sākās, tikpat pēkšņi jau bija beidzies. Garāks koncerts – 8. decembrī klubā “One One”.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl