63 komentāri
VIDEO: ”Es negribu runāt latviski!” Centrālās stacijas kafejnīcas darbiniece šokē apmeklētājus

Apkalpojošajā sfērā strādājošajiem būtu jāzina valsts valoda, taču šis Rīgas Centrālajā stacijā notikušais incidents liek skumji nopūsties…

Kā liecina Facebook publiskotā informācija, daži jaunieši sestdienas rītā sēdējuši Centrālās stacijas otrajā stāvā pie kafejnīcas Lage, gaidot tās atvēršanu, kad viņiem gadījies nepatīkams konflikts ar tās darbinieci.

“Atnāk dusmīga tante un sāk krieviski bļaustīties, lai vācamies prom, jo te esot kafejnīca un te sēdēt nedrīkstot (norāžu, ka nedrīkst nav, un krēsli atrodas ārpusē). Izrādās, – darbiniece. Izskatījās, ka arī apsargiem nebija īsti skaidrs, par ko tracis,” par notikušo stāsta aculiecinieki.

Video materiālā iemūžināts brīdis, kurā kafejnīcas darbiniece paziņo, ka atsakās runāt latviski un izsauc apsardzi, lai tā aizdzen jauniešus no sēdvietām.

Video 1. daļa

Video 2. daļa

TOP komentāri

 • ina
  +19 +17 -2

  ina

  Darba inspekcija lai uzliek sodu, ja nerunā latviešu valodā apkalpojošā sfērā!
 • konsuella
 • Hon
  +20 +17 -3

  Hon

  Viņa izskatās vairāk pēc apkopējas. Bet vispar, baigais kauns par šo sievieti. Tieši tādu cilvēku dēļ latviešiem ir slikts viedoklis par krievu tautības cilvēkiem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl